logotype
logotype
Απρίλιος 2018
ΚΔΤΤΠΠΣ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Ανθρώπινο δυναμικό

 

Καθηγητές...

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

ΠΕ05 & ΠΕ02

ΓΑΛΛΙΚΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
ΠΟΥΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ


ΑΓΓΕΛΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ
ΒΕΡΒΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ ΠΕ02.50 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ (ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ)
ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΟ4.01 ΦΥΣΙΚΟΣ
ΓΑΛΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ 19 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
ΓΚΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ15 ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
ΓΚΡΙΝΤΖΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕ01 ΘΕΟΛΟΓΟΣ
ΔΕΔΙΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
ΔΟΞΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕ04.01 ΦΥΣΙΚΟΣ
ΚΑΛΟΓΡΗΑ ΑΝΝΑ ΠΕ02.50 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ                                            Παράλληλης Στήριξης
ΚΑΝΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΕ12.01 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (ΠΟΛ.ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

ΚΕΝΤΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΕ16.01

ΜΟΥΣΙΚΟΣ

ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΕ12.05 &

ΠΕ19

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΚΟΥΛΕΝΤΗ  ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
ΚΟΥΡΤΕΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕ25 ΣΧΟΛΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ04.02 ΧΗΜΙΚΟΣ
ΛΕΟΥΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ04.01.50 ΦΥΣΙΚΟ ΦΥΣΙΚΗ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΝΤΑΞΗΣ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕ17.04

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (ΤΕΧΝ.ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ)

ΜΟΥΜΟΥΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΕ19 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΜΠΕΛΛΑ ΧΡΕΙΣΤΙΝΑ ΠΕ04.01.50

ΦΥΣΙΚΟΣ

ΦΥΣΙΚΗ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ                                        Παράλληλης Στήριξης

ΜΠΟΥΡΤΖΙΚΟΥ  ΜΑΡΙΑ ΠΕ07 ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ

ΠΕ20 & ΠΕ03

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΕ10

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ
ΠΑΠΑΣΠΗΛΙΟΥ  ΕΛΕΝΗ ΠΕ11 ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗ  ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΕ08 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ
ΠΑΣΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ02 ΘΕΟΛΟΓΟΣ
ΠΑΤΣΑΡΙΣΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΕ011 ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
ΠΟΥΛΑΚΗ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
ΦΕΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
ΦΟΡΤΣΕΡΑ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

 

 

 

1

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΝΙΚΟΣ        (πρόεδρος)

Γ4

2

ΤΑΜΠΑΚΗ

ΛΙΤΣΑ    (αντιπρόεδρος)

Γ4

3

ΧΑΛΚΙΔΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ (γραμ.)

Γ4

4

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Γ1

5

ΒΡΑΔΗ

ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ

Γ1

6

ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Γ1

7

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ

ΓΙΩΡΓΙΑ

Γ1

8

ΓΥΠΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

Γ1

9

ΗΛΙΑΔΗΣ

ΤΑΚΗΣ

Β1

10

ΚΑΒΑΚΙΩΤΗΣ

ΣΑΒΒΑΣ

Γ2

11

ΚΙΟΡΚΩΣΤΑΝΤΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

Γ2

12

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ

ΗΡΩ

Γ2

13

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

Γ2

14

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Β4

15

ΤΣΙΛΟΓΛΑΝΙΔΟΥ

ΡΕΒΕΚΚΑ

Γ4

 

 
Μαθητές...


15 μελές

 

1

ΗΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (πρόεδρος) 

Γ2  6986-090798
2

ΒΙΓΛΗΣ ΒΑΡΔΗΣ  (αντιπρόεδρος)

Γ1  6907-490362
3

ΚΟΡΔΩΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(γραμματέας) 

Γ2  6943-636164
4

ΠΙΠΙΚΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ

Γ3  6979-834268
5

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Γ1  6980-430828
6

ΠΑΠΑΔΕΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

Γ3  6947-989420
7

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Γ3  6940-265247
8

ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Β3  6980-955136
9

ΛΟΥΓΙΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

Γ3  6987-434926
10

ΤΕΡΖΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Γ4  6980-309082
11

ΓΑΡΟΥΦΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

Γ1  6989-846230
12

ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Β2  6976-747311
13

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Γ3  6999-810377
14

ΖΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Β1  6984-190789
15

ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ ΕΛΕΝΗ

Γ3  6981-127365


5 μελή

Α1

Α2

1

Πρόεδρος

Καβακιώτη Βασιλική

2

Γραμματέας

Γκραμόζι Αντριάνα

3

Ταμίας

Ισχάγια Μιχαήλ

4

Μέλος

Κούννες Ιωάννης

5

Μέλος

Ζηρήνη Μαρία

1

Πρόεδρος

Κρητικός Ευστάθιος

2

Γραμματέας

Ανδρεόλα Καλλιόπη

3

Ταμίας

Λιαράκος Μάρκος

4

Μέλος

Τσαβαλά Βασιλική

5

Μέλος

Κωνσταντινίδης Ιωάννης

Α3

Α4

1

Πρόεδρος

Πολυχρονίδου Ελένη

2

Γραμματέας

Πανταζοπούλου Γεωργία

3

Ταμίας

Μιχελαράκης Δημήτριος

4

Μέλος

Παπαδοπούλου Κυριακή

5

Μέλος

Παπακώστα Μαρία

1

Πρόεδρος

Τσακίρογλου Ιωάννας

2

Γραμματέας

Σάφερ Θεόδωρ-Παναγ.

3

Ταμίας

Τσίτουρα Μαρία

4

Μέλος

Πράττη Δέσποινα

5

Μέλος

Ρούσσος Νικόλαος

Β1

Β2

1

Πρόεδρος

Ζάκα Αικατερίνη

2

Γραμματέας

Γκιουλάκη Αικατερίνη

3

Ταμίας

Κατωπόδης Βασίλειος

4

Μέλος

Γεωργουδάκη Χριστίνα-Άννα

5

Μέλος

Ιμπραχήμ Μιχαέλα

1

Πρόεδρος

Πασχάλης Γεώργιος

2

Γραμματέας

Νικηφόρος Βασίλειος

3

Ταμίας

Μακρίδης Δημήτριος

4

Μέλος

Πουλάκος Ηλίας

5

Μέλος

Μαρίνος Παναγιώτης

Β3

Β4

1

Πρόεδρος

Τσάκαλος Παναγιώτης

2

Γραμματέας

Τσιλικίδης Χαράλαμπος

3

Ταμίας

Τσουτσουλιάνος Γεώργιος

4

Μέλος

Τσουτσουλιάνος Κων/νος

5

Μέλος

Τριανταφυλλίδης Γεώργιος

1

Πρόεδρος

 

2

Γραμματέας

 

3

Ταμίας

 

4

Μέλος

 

5

Μέλος

 

Γ1

Γ2

1

Πρόεδρος

Γαρδέρης Κωνσταντίνος

2

Γραμματέας

Αλεξίου Ιωάννης

3

Ταμίας

Γαρούφης Πέτρος

4

Μέλος

Παπαδοπούλου Σοφία

5

Μέλος

Γιαννακίδης Κωνσταντίνος

1

Πρόεδρος

Ηλιάδης Γεώργιος

2

Γραμματέας

Ζήνα Καλλιόπη

3

Ταμίας

Λουρίδας Ευστάθιος

4

Μέλος

Λουγιάκη Ειρήνη

5

Μέλος

Κορδωμένος Παναγιώτης

Γ3

Γ4

1

Πρόεδρος

Ντογραμματζής Άγγελος

2

Γραμματέας

Μήτσαινας Γεώργιος

3

Ταμίας

Μάστορα Ευαγγελία

4

Μέλος

Πιπίκο   Βαλεντίνος

5

Μέλος

Καλιάρου Καλλιόπη

1

Πρόεδρος

Ρούσου Γκαμπριέλα

2

Γραμματέας

Σουρλάς Γεώργιος

3

Ταμίας

Φίνο Στεφανία

4

Μέλος

Σταυριανός Ιωάννης

5

Μέλος

Χριστοδουλάκης Παναγιώτης